Virtuvė

Puslapis 24 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by BENJAMIN LAROCHE on Pir. 11 05, 2012 7:24 pm

Ką gi, bent vieną Benjamin'as tikrai suprato. Šitos merginos žodžiai ir veiksmai nėjo išvien kartu mūru. Gavęs patvirtinimą, kad jokio, net ir draugiško ar susipažinimo sekso nebus, truputį nusivylė. Bet kuri sveiko proto moteris norėtų permiegot su tuo,kuris čia kątik vos ne užpuolė? Aišku, nei viena. Baigdamas rūkyt savąją cigaretę, sutrynė į tą pačią peleninę už jo nugaros. Kai Katherine pasitaisė suknelę, akys geidulingai nukeliavo žemyn. Kookios kojos..Susizgribęs, kad per daug pošlai žiūri,ir gali būt pagautas, nusuko akis. Įsispoksojo į ant sienos pakabintą "crazy" stiliaus laikrodį. Nė nežinojo,kaip tas laikrodis jo namuose atsidūrė. Jau rado jį,kai atsikraustė.
- Rimtai? Juk bandžiau susitaikyt, o tu vėl man grasini,-tariamai nusivylęs papurtė galvą, lyg to būtų nesitikėjęs. Bet užteko jos prisilietimo, ir nespėjo vargšas susigaudyt, kaip jo daikčiukas viršun pasistojo. Dirgliu žvilgsniu pažvelgė į merginą.
- Geriau jau taip nesielk, nebent nori kad išprievartaučiau ant šito stalo?-tokiu pat dirgliu balsu,kaip ir žvilgsnis, paklausė. Bus čia jai jam dirbtinius beveik orgazmui sukėlinėt. Žaidžia čia va, vaikino fiziologiniais poreikiais. Pasidėjo rankas ant kelių,kad ne taip visas gražumas šviestų. Ne mažas vaikas, nebėgs į kokią spintą slėptis, ir pakentėt gali.

_________________
avatar
BENJAMIN LAROCHE
You only live once, but if you do it right, once is enough.

credit : endlessroutine
claim : Gaspard Ulliel
pranešimų skaičius : 283
join date : 2012-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by KATHERINE TANYA HENDRIKS on Pir. 11 05, 2012 7:37 pm

Nebuvo ji atsitiktinių santykių gerbėja ir nebuvo tokia pasileidusi, kaip, kad iš pirmo žvilgsnio daugeliui atrodytų, tad tikriausiai sudaužė visas vaikino viltis, nors ir pats nemenkai prisidėjo prie to, kad Katia apskritai bijojų jį paliest ir keista, kad ranką ant jo kojos uždėjo. Kath dar spėjo pagaut jo žvilgsnį ir timptelėjo suknelę dar žemiau, bet ši ne ką daugiau dengė jos odą nei prieš tai.
- Mes juk ir susitaikėm, - paerzinusi nusišypsojo ir provokuojamai kilstelėjo antakius. - Nepatiko?
Apsimestinai nustebusi paklausė, bet juk akivaizdžiai matėsi, kad jo kūnas išdavė ką kitą. Katherine nė nekrustelėjo dėl jo žodžių, bet dar kartą perbraukdama per jo koją atitraukė ranką.
- Juk mes susitaikėm, - gūžtelėjo pečiais lyg niekur nieko ir tokia patenkinta nusišypsojo. Patiko jai taip žaist, tikrai patiko ir galėjo suteikt jam tiek daug pojūčių nė neprisiliesdama, bet daugiau ji jau nebežaidė. Susidėjusi rankutes ant kelių nusijuokė.

_________________
avatar
KATHERINE TANYA HENDRIKS

claim : Nina Dobrev
pranešimų skaičius : 308
join date : 2012-10-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by BENJAMIN LAROCHE on Pir. 11 05, 2012 7:45 pm

Pernelyg didelių vilčių Benjamin'as ir nepuoselėjo, tiksliau puoselėjo, tik nebūtų to sau pripažinęs, taigi nebuvo labai ką ir "daužyt".- Meluosiu,jei sakysiu,kad nepatiko. Tik tokius jausmus man patinka justi su gyvomis būtybėmis,aišku?-manieringai išrietė antakį. Čia tai jau teisybę sakė. Visi tokie fiti miti jam ne itin patiko, tiksliau erzino. Fizinis artumas patiko daug labiau. Galbūt todėl,kad tai buvo vienas iš būdų atsipalaiduoti nuo tų proto mėšlo? Nes tos galios kartais tikrai susuka galva, nors jis jau buvo gana gerai jas įvaldęs. Bet,kaip sakoma, visada yra kur tobulėti, tik noro reikia.
- Susitaikėm. Tik velnias žino kiek ilgai,- pasisukdamas į ją tarė, turėdamas omenyje, kad geriau tokių žaidimų nenaudotų prieš jį. Bet dievaži, juk jis matė, jog jai patiko jo bejėgiškumas tuo metu. O ji tikra žaidėja, dingtelėjo mintis iš niekur nieko. Pats sau pritardamas palinksėjo. Pasukiojo kaklą, išgirsdamas kelis trumpučius trakštelėjimus. Jis turėjo keistą poreikį nuolat judėti. Niekada neišsėdėdavo labai ilgai vienoje vietoje, Benjamin'as nuolat keitė kūno pozicijas, nuolat kažką darė.
- Tau dar ne laikas miegučio? Manyčiau, pavargai per šią dieną,- tarė tokiu tonu, tarsi kalbėtų su mažyte penkerių metukų mergaite. Visgi norėjosi jam ją paerzint, nors ir nepiktybiškai.

_________________
avatar
BENJAMIN LAROCHE
You only live once, but if you do it right, once is enough.

credit : endlessroutine
claim : Gaspard Ulliel
pranešimų skaičius : 283
join date : 2012-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by KATHERINE TANYA HENDRIKS on Pir. 11 05, 2012 7:58 pm

Šyptelėjusi prikando lūpą, kad susilaikytų nuo dar platesnės šypsenos ir nebeketindama jau jo taip erzint.
- Juk aš ir buvau gyva, liečiau, bet kaip sau nori, - gūžtelėjo pečiais. Pati irgi nebūtų apsidžiaugusi jei kas prieš ją būtų tokias galias naudoję, bet ką jau čia jai sąžinė dėl to grauš. Apskritai Katherine buvo manipuliatorė ir mėgavosi kai galėjo manipuliuot kitų jausmais, žaist, priverst ko nors stipriai geist, o po to nekęst ir vėl geist, ber regis jai nereikėjo jokių galių, kad tokius jausmus sukeltų Benjamin ir tai merginą nemenkai stebino, o galvelėje jau virė daugybė įdėjų, nes nepasimoko ji iš savo klaidų, nuolat tampo liūtų už uodegos. - Viskas priklauso tik nuo mūsų noro.
Gana paprastai atsakė nelabai tikėdama, kad pavyks jai jo nesuerzint per artimiausias dvidešimt keturias valandas. Išgirdusi jo žodžius Katia prunkštelėjo ir kai ką sugalvojusi tiesiog palinko link Benjamin. Uždėjusi delniuką ant jo skruosto kiek prisitraukė vaikino veidą arčiau ir visai nei draugiškai pabučiavo sugrūsdama į jo burną savo liežuviuką ir taip įpūsdama daugiau aistros. Jos kita rankutė nuslydo link vaikino tarpkojo ir spustelėjo lengvai kelnėse pūpsantį iškilumą. Atsitraukusi taip gudriai nusišypsojo. Juk dabar viskas buvo tikra.
- Tu teisus. Man tikrai metas, - stryktelėjo nuo stalo ketindama eit į savo miegamąjį.

_________________
avatar
KATHERINE TANYA HENDRIKS

claim : Nina Dobrev
pranešimų skaičius : 308
join date : 2012-10-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by BENJAMIN LAROCHE on Antr. 11 06, 2012 3:20 pm

Ironiškai besišypsodamas palingavo galva.
- Aha, lietei,ir dar kūrei man nebūtas iliziujas. Ačiū, bet tokių iliuzijų atsisakysiu,- papurtė galvą, bent jau būtų pripažinus,kad pudrino jam smegenis, bet kur tau prisipažins. Šiandien Benjamin'as nebuvo nusiteikęs apsimetinėti nuolankiu šuneliu, kad tik galvą jam kas paglostytų. Tikrai ne. - Kokio noro?-pakartojo ir nė nespėjo susigaudyt, kaip Katherine įsisiurbė į jo lūpas. Va čia tai bučinys. Mažų mažiausiai nustebęs ir tokiam mažyčiam šoke, stebėjo, kaip greitai ji dingsta. Dabar tai jau tikrai jo galvoje buvo vienas didelis mindfuck'as, ką čia per personažą į savo namus priėmė. Pašokęs nuo stalo, dar spėjo lengvai pirštais perbraukti per jos ranką, kol neišėjo.
- Manau,kad nieko neatsitiks blogo, jei miegoti eisi truputį vėliau,- tarė, turėdamas omeny savo ankstesnius žodžius dėl miego. Bet taip pat jis turėjo mintį, kad čia vienas didelis žaidimas, o valdomas už nematomų virvelių būti tikrai neketiko. Tai reiškė, ir šitoms vilionėms nepasiduoti. Persigalvojęs, atitraukė ranką ir nutaisęs kuo ramiausią veidelį, pridėjo,- Čia jau tau spręsti. Žodžiu, kaip nori. O jei jau eini,tai labanakt.
Toks super ramus ir laabai atsipalaidęs vos ne švilpauti pradėjo. Keitė savo nuotaiką kaip pms kamuojama mergina. Toks jau buvo jis, kamuojamas nuolat besikeičiančių savo nuotaikų ir prieštaringų minčių.

_________________
avatar
BENJAMIN LAROCHE
You only live once, but if you do it right, once is enough.

credit : endlessroutine
claim : Gaspard Ulliel
pranešimų skaičius : 283
join date : 2012-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by KATHERINE TANYA HENDRIKS on Antr. 11 06, 2012 3:37 pm

Patiko Katerinai stebint, pamažu griaut pirmą įspūdį, kurį apie ją dažniausiai susidaro klaidingą. Patiko žaist, patiko viskas ką šiuo metu ji darė. Net tas bučinys, kuris turėjo būt tik tarp kitko, bet jau nebebuvo nusiteikusi jo erzint ir jau būtų išėjusi, jei ne jo prisilietimas, kuris ją sustabdė. Atsisukusi kilstelėjo antakius ir sunėrė rankas ant krūtinės.
- Tikrai? - nusišypsojusi prikando lūpą. Nebuvo ji jam tokia jau pavojinga, veikiau daugiau Benjamin jai žalos galėjo padaryt, tai ir nebesistengė jo erzint. - Kaip matai nesu labai jau gera pašnekovė. Gabesnė viską išreikš veiksmais.
Pamosikavo pirštukais. Aišku galbūt galėjo pasirodyt, kad mergina kalbėjo apie bučinį, bet iš tiesų turėjo galvelėje savo darbą. - Esu tiesiog masažistė, tad dėl to ir sakiau, kad kaina man svarbi.
Išdavusi apie save tokia detalę ir taip kiek viską paaiškindama Katherine atsirėmė nugara į siena.
- Bet jei jau nori, kad pabūčiau dar čia ilgėliau, tai kodėl gi ne? - taip laisvai nusiteikusi paklausė gūžteldama pečiais. Maža manipuliatorė, nors dabar tiesiog sakė tiesą.

_________________
avatar
KATHERINE TANYA HENDRIKS

claim : Nina Dobrev
pranešimų skaičius : 308
join date : 2012-10-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by BENJAMIN LAROCHE on Antr. 11 06, 2012 4:55 pm

Tikrai tiesa buvo, kad Benjamin'as klaidingą įspūdį apie Katherine susidarė. Iš pradžių manė kad ji sukta, ne itin kalbi, ir šiaip, savito charakterio mergina. Dabar atrodė kitaip. Dabar ji atrodė labiau aistringa ir pavojinga, kas be ko dar ir visais manipuliuojanti, kuo jis beveik neabejojo. Stebėdamas ją, susikišo rankas į kišenes ir šiaip pasistengė kuo abejingiau atrodyt.
- Matau. Bet manyčiau, kad nereikia tau duoti valios veiksmais reikštis,- šyptelėjo, galvodamas kad jeigu leistųsi apvyniojamas aplink pirštą, tai velnias žino kas čia nutiktų.
Stebėdamas jos judančius pirščiukus, nustebęs kilstelėjo antakius.
- Masažistė? Na, tai mes turim nors kažką bendro. Man taip pat patinka masažuoti..merginas,- nutęsė, turėdamas omeny,kad masažisto profesijos tai tikrai nežada įgyti. Bet reta kuri atsispiria jo a la "stebuklingoms" rankoms.
- Žinoma,kad noriu,- pagaliau ištraukęs rankas iš kišenių, prisiminė virtuvinėj spintelėj gulint kortas. Na, šiaip nieko nuostabaus, kai jis toks lošiantis ir žaidžiantis, tai pas jį nuolat kortų kaladės pūpsodavo kur kampe.- Gal nori pažaisti?- ištraukęs kortas, kilstelėjo kaladę aukštyn, norėdamas parodyti, apie ką kalba eina.

_________________
avatar
BENJAMIN LAROCHE
You only live once, but if you do it right, once is enough.

credit : endlessroutine
claim : Gaspard Ulliel
pranešimų skaičius : 283
join date : 2012-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by KATHERINE TANYA HENDRIKS on Antr. 11 06, 2012 5:20 pm

Kai norėdavo, Kath berdavo žodžius nesustodama, išliedavo viską ką galvodavo, bet dažniausiai prieš atsakydama viską apgalvodavo, gerai pasverdavo, o ir nebuvo labai linkusi veltis į pažintis, tad ir atrodė daugeliui tylenė. Sukta ji buvo ir to visai neslėpė, dažniausiai netgi leisdavo kitiems manyt apie save ką tik jie nori ir neretai viską dar pakurstydavo.
- Kodėl taip manai? Daugelis lieka na...ne visai patenkinti ir tik dėl veiksmų stokos, - gerai pagalvojusi atsakė. Ji tik suerzindavo vyrus, bet niekada su jais neidavo iki galo ir tik vienetai galėjo apturėt Katenką savo lovoje, tad ji buvo įsitikinusi, kad Benjaminui patiktų jei ji imtųsi veiksmų. Šiaip Katenkai iš vaikino mažai ko reikėjo, tik stogo virš galvos už kurį netgi susimokės, tad nežadėjo paverst jo kone savo tarnu, kad pildytų jos užgaidas, tai pastangų ir nebedėjo, kad apsuktų aplink pirštelį, nes nuo to visada kyla tik dar daugiau problemų.
- Atrodai nustebęs. - nusišypsojusi atmetė plaukus atgal. - Su uniforma atrodau ganėtinai padoriai, bet dažniausiai nereikia spręst apie mane iš to kaip atrodau.
Kiek pasistaipė. Iš tiesų buvo apsirengusi ji visai nekukliai ir kiekviena detalė tik išryškino privalumus ir darė ją pavojingesnę. Bent jau Katia atrodė grubesnė ir aršesnė nei, kad su savo darbine apranga. - Masažai su laiminga pabaiga?
Kreivai šyptelėjo, mat kitko ji negalėjo įsivaizduot iš jo. Pačiai tai buvo tabu, kad ir kiek klientas būtų pasiruošęs sumokėt.
Sulaukusi tokio pasiūlymo kiek susiaurino akeles ir gudriai šyptelėjo apsvarstydama.
- Ir iš ko žaisime? - kilstelėjo antakius ir žvilgsniukas taip lengvai nuslydo Benjamin kūnu. Mielai atimtų jo drabužėlius, mat pasitikėjimo savimi netrūko.

_________________
avatar
KATHERINE TANYA HENDRIKS

claim : Nina Dobrev
pranešimų skaičius : 308
join date : 2012-10-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by BENJAMIN LAROCHE on Antr. 11 06, 2012 5:38 pm

- Galbūt aš ne iš tų,kuriems reikia didelio veiksmo?- įdebė savo žydras akis į merginą. Ne visada jam to fizinio artumo reikėjo,kartais ir pasišnekėt reikėdavo, ir šiaip pasibūt. Ne gyvulys koks gi.
Rankomis mikliai išmaišydamas kortų kaladę, vis žvelgė į Katherine, nenutraukė judviejų akių kontakto. O jam ir šiaip patikdavo visiems į akis žiūrėt, o jeigu matydavo kad į jį nežiūri, tai iškart kildavo įtarimų,jog kažkas ne taip. Maišant vis pasigirsdavo tylus šiurenančių kortų garsas.
- Nustebau,nes tai ne ta profesija, ties kuria įsivaizdavau tave dirbant,- jis neturėjo kokių nepadorių minčių, tiesiog, jam ji atrodė panaši galbūt į padavėją, kuri stengiasi tapti modeliu, ar kažką panašaus. Galbūt į kokio mafijozo maištaujančią dukrelę. Masažistės jam visada atrodydavo tokios geros, tyros ir tik ir norinčios suteikti malonumą su savo rankutėm.
- Panašiai,- gūžtelėjo pečiais, merginai užsiminus apie laimingą pabaigą. Pagaliau nukreipė akis į kortas ir nustojo jas pašyti.- O iš ko norėtum?- atsakė klausimu į klausimą. Būtų pasiūlęs paprasčiausią pokerį, bet jie neturėjo galybės pinigų kuriais galėtų taškytis į kairę ir dešinę,kaip kad būdavo jam žaidžiant kazino. Taigi liko šiek tiek nepadoresni ir ne tokie "oficialūs" žaidimėliai iš rūbų, gėrimų, šiaip užduočių ir pavedimų ar tiesos drąsos. Galima sakyti nuo vaikystės su kortomis užaugęs Benjamin'as galėjo išvardinti tikrai daug žaidimų rūšių. Tik kaikurie buvo pritaikyti didelėms grupėms,o kiti jau siauresniam ratui. Tai buvo esminis visų lošimų ir žaidimų skirtumas. Šyptelėjęs vėl pakėlė akis į Katherine, laukdamas atsakymo.

_________________
avatar
BENJAMIN LAROCHE
You only live once, but if you do it right, once is enough.

credit : endlessroutine
claim : Gaspard Ulliel
pranešimų skaičius : 283
join date : 2012-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by KATHERINE TANYA HENDRIKS on Antr. 11 06, 2012 5:50 pm

Gūžtelėjo petukais nei pati nežinodama ką galvot. Juk nepažinojo Benjamin ir viską dėliojo iš tų menkų nuotrupų ką gavo ir to, kad jis beveik visą laiką nenuleisdavo nuo jos akių. Kartais netgi jo žvilgsnis tapdavo toks, kad Katiušai ir kilo mintys jį kiek paerzint.
- Man patinka aplink save kurt dramas, o joms visuomet reikia veiksmo, - taip lengvai, pasitikėdama savimi atsakė. Katherine buvo gana atvira ir nuoširdi, gal dėl to dažnai jos žodžių niekas nepriimdavo kaip tiesios, nes nemanė, kad jei taip būtų, imtų ir taip paprastai pasakytų. - O kokia manei mano profesija?
Kilstelėjo antakius jau kiek labiau susidomėjusi ir norėdama į sąrašiuką savo galvelėje įrašyt dar kelis variantus, mat niekas niekada neatspėja kuo ji dirba ir sugalvoja visokiausių darbelių, kurių daugiausiai ji nė nemėgintų imtis. Linktelėjusi kreivai šyptelėjo ir pasitrynė delniuku kaklą.
- Hmmm...galbūt lošiam iš drabužių? - nužvelgė tiek jį tiek save pastebėdama, kad ne tiek jau daug jie apsivilkę ir Katia pernelyg sąžiningai žaidžia, kad savo aksesuarus skaičiuotų kaip drabužius. Bet ji juk ir nesitikėjo pralaimėt. Nuėjusi prie stalo atsisėdo ant kėdės susikeldama koją ant kojos ir vėl timpteldama suknelę žemyn.

_________________
avatar
KATHERINE TANYA HENDRIKS

claim : Nina Dobrev
pranešimų skaičius : 308
join date : 2012-10-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by BENJAMIN LAROCHE on Antr. 11 06, 2012 5:59 pm

- Nemėgstu dramų,-paprastai atsakė, na jis neišskirtinis, dauguma vyrukų nėmėgsta. O ypač kai tas dramas merginos kelia. Dėl profesijos, tai ką galvojo,tą ir pasakė,-Galbūt padavėja ar modelis. Ar kokio mafijozo dukrelė.
- Jeigu tik nori,- pamojo ranka, ir tuoj pat atsisėdo ant kėdės priešais Katherine. Dar kiek pamaišęs kortas dėl vaizdo, mikliai ėmė jas dalyti. Benjamin'o judesiai buvo greiti ir užtikrinti - per ilgai teko įvairiausias kortas čiupinėti,kad pamirštų kaip jas dalinti. Pakėlęs savo kortas ir pažiūrėjęs, ką čia gero turi, norėjo susiraukti, tada prisiminė,kad rodyti emocijų negalima, ypač nežinant koks stiprus ir gudrus tavo priešininkas. O dabar Ben'as buvo tikras,kad šito nežinojo ar bent jau nebuvo užtikrintas savo žiniomis.
- Na,damoms pirmenybė?-pasiteiravo, išriesdamas antakį ir pažvelgdamas į Katherine iš po kortų. Akys susiaurėjo, lyg ką nors planuojant, nors nieko jis dar neplanavo. Nors jau turėjo tris teorijas, kaip galimai "pultų" Katherine. Nelemtas lošėjo protas, kitaip jis ir nemokėjo. Turėjo sugalvoti porą teorijų, porą hipotezių ir vieną kitą spėjimą, kuris dažnai nepasiteisindavo.

_________________
avatar
BENJAMIN LAROCHE
You only live once, but if you do it right, once is enough.

credit : endlessroutine
claim : Gaspard Ulliel
pranešimų skaičius : 283
join date : 2012-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by KATHERINE TANYA HENDRIKS on Antr. 11 06, 2012 6:07 pm

Katenka tikriausiai tik dabar prisiminė, kad nėra jau tokia gera lošėja, bet tikėjosi, kad pavyks išlošt, ypač kai prizas ją taip gundė, mat norėjo dar labiau suerzint Benjamin. Išgridusi jo žodžius kilstelėjo antakius iš nuostabos.
- O...nauji spėjimai. Kas liečia tėvus, tai jie tikrai ne angelėliai, bet ir ne mafijai priklauso, - šyptelėjo gana patenkinta. Nusiėmusi nuo galvos akinius, kurie puikavosi plaukuose ir užsimetusi kitą koją ant kojos taip lyg pasiruošdama žaidimui. Nužvelgusi Benjamin sekė akelėmis kaip jis dalino kortas ir gavusi saviškęs su ta pačia šypsenėle veide pažvelgė į jas. - Atrodai toks rimtas.
Kiek pasišaipė tikėdama savo jėgomis. Atsidususi linktelėjo ir mestelėjo ant stalo vieną kortą - širdžių damą. Visgi labai stiprių kortų ir ji negavo.

((sorriukas, nemoku nei vieno kortų žaidimo, tai gali laimėt ;D))

_________________
avatar
KATHERINE TANYA HENDRIKS

claim : Nina Dobrev
pranešimų skaičius : 308
join date : 2012-10-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by BENJAMIN LAROCHE on Antr. 11 06, 2012 6:38 pm

- Bet kokiu atveju, tavo tėvai tikrai geresni už maniškius,- draugiškai nusišypsojo, daugiau neketindamas atskleisti savo istorijos ar gyvenimo peripetijų. Nelabai malonu turbūt būtų jai klausyti, kaip Benjamin'o mama jo tėvą sukapojo. Ir kaip jis turėjo jai "pravalyti" tuos prisiminimus, kad pradėtų naują gyvenimą ir judėtų pirmyn,o ne atgal.
- Juk mes žaidžiam. O pirma žaidėjo taisyklė - niekada veidu neišduok, kokias kortas turi,- žinovo tonu ištratino iki kaulų žinomą taisyklę. Jo brolis buvo tokių žaidmėlių specialistas. Ir turbūt vienintelis Ben'ą be didelio vargo aplošdavo. Pamatęs širdžių damą, nukovė su tų pačių damų karaliumi ir numetė Katherine savo kozirį - kryžių tūzą. Buvo tikras, kad ji neturės su kuo "atsimušti", kitaip jau būtų aukštesnę kortą išmetus. Vyptelėjęs puse lūpų, bet ne per daug linksmai, vėl nuleido galvą į kortas. Gal ir bandė mergina atrodyt savimi labai pasitikinti, bet Benjamin'as jau turėjo visai pagrįstų vilčių,kad šįvakar bus į ką akis paganyti.

((Nieko tokio,tam yra wikipedia :DD Galim lygiasias padaryt, man tai nėra didelio skirtumo. ^^))

_________________
avatar
BENJAMIN LAROCHE
You only live once, but if you do it right, once is enough.

credit : endlessroutine
claim : Gaspard Ulliel
pranešimų skaičius : 283
join date : 2012-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by KATHERINE TANYA HENDRIKS on Antr. 11 06, 2012 6:46 pm

(( gaus Katenka ko nusipelnė ;DD tingiu labai po wikipedia naršyt ))

Kath pakėlė į jį akis susidomėjusi tuo ką jis pasakė ir kiek susiaurino žvilgsnį įdėmiau į jį žvelgdama. Nujautė, kad Benjamin kažką slepia ir dabar tikrai nepapasakos, tad buvo tikra, kad netinkamas metas kamantinėt ir verčiau įgijusi daugiau jo pasitikėjimo išpeš daugiau apie jį patį, tad tik atsainiai gūžtelėjo pečiais per daug nesigilindama.
- Visko gali būt, - atsidususi papurtė galvą. - Ir ką mano veidas tau sako?
Net jei ji ir šypsojosi, negalėjo paneigt fakto, kad turi tik menkas kortas ir vis vien dar nenušveitė jų visų ant stalo susierzinusi. Kath prikando lūpą ir atsidususi atsirėmė į kėdės atlošą. Gavusi tokią kortą peržvelgė saviškes ir galų gale nutrenkė visas ant stalo. - Tiesiog puiku.
Pavarčiusi akeles atsistojo ir nusivilko viršutinį drabužėlį likdama tik prie kūno smarkiai prigludusia, juoda suknele. Atsisėdusi vėl susikėlė koją ant kojos ir pakėlė akeles į jį.

_________________
avatar
KATHERINE TANYA HENDRIKS

claim : Nina Dobrev
pranešimų skaičius : 308
join date : 2012-10-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by BENJAMIN LAROCHE on Antr. 11 06, 2012 7:17 pm

Kadangi ji pati to paklausė, tai pakėlė akis tyrinėdamas Katherine veidą. Na, jis nebuvo Laitman'as iš melo teorijos, taigi nieko pernelyg ir negalėjo pasakyti,bet keletą triukų žinojo.
- Manau,tu labai stengiesi apsimest abejinga,- tarė, su žaidžiančia šypsenėle tarp lūpų. Nusprendė, kad nereikia su ja čia tų pokerio gudrybių daryt ir visokių suktų planų taip pat nelabai prireikė, nes Katherine jau nusirengė daugumą tų niekučių. Benjamin'as leido sau prabangą patyrinėti akimis jos kūno linkius,bet tik trumpai. Nu gi ne koks gašluolis jis. Paėmęs likusią kortų kaladę, padalino kortas vėl. Neišėjo nuslėpti surauktų antakių, kai gavo tikrai prastas t.y. žemas kortas. Nei vieno stipraus kozirio. Žodžiu, dabar jau bus sutriuškintas.
Vėl nutaisydamas naivią šypsenėlę, ale čia nieko nebuvo ir visos kortos labai geros, kilstelėjo akis į Katherine. Tada numetė širdžių penkiaakę. Vidutinė korta, nieko įpatingo. Beveik buvo šimtu procentų garantuotas, jog ji greitai atmuš tą kortą. Jau morališkai rengėsi kažkurio drabužio pašalinimui nuo jo kūno, nes šiaip tai nebuvo jis labai drąsus ir nusirenginėt prieš merginas irgi ne itin didelį malonumą jautė. Nors nebuvo storulis ar riebalais aptekęs, bet va, tokį mažytį kompleksą turėjo. Susidomėjusiu žvilgsniu žiūrėjo, ar atsikirs Katherine.

_________________
avatar
BENJAMIN LAROCHE
You only live once, but if you do it right, once is enough.

credit : endlessroutine
claim : Gaspard Ulliel
pranešimų skaičius : 283
join date : 2012-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by KATHERINE TANYA HENDRIKS on Antr. 11 06, 2012 7:26 pm

Prikandusi lūpą kiek nustebo dėl tokio atsakymo, bet tik nežymiai linktelėjo jau kiek surimtėdama. Vat ir pasirodė visu savo gražumu, mat patį pirmą vakarą sugebėjo jį ir gundyt ir bučiuot ir tokias žaidimo sąlygas pasiūlyt, tai jau maždaug žinojo ką jis galėtų apie ją manyt. Apsilaižiusi lūpas Katherine akimirką sudvėjojo.
- Mėgaujiesi menkute pergale? - paklausė jam nužiūrint jos kūną. Ne kažką ji čia apsinuogino būdama tikra, kad daugiau jai neprireiks. Gavusi kortas vėl paėmė į rankas ir išskleidė pažiūrėdama kuo šįkart likimas apdovanojo. Šios buvo gana vidutiniškos, bet tikėjo savo sekme, ypač kai Benjamin padėjo tokią kortą. Metusi tuzų dešimkę Katia kiek pasimuistė kėdėje ir mestelėjo jam tuzų karalių nutaisiusi tokį gudrų gudrų šypsnį. Liežuviu iš lėto perbraukė per virštūtinę lūpą ir atmetė plaukus atgal. - Tikiuosi nusišypsos man šįvakar sėkmė.
Šyptelėjusi pažvelgė į Benjamin.

_________________
avatar
KATHERINE TANYA HENDRIKS

claim : Nina Dobrev
pranešimų skaičius : 308
join date : 2012-10-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by BENJAMIN LAROCHE on Tr. 11 07, 2012 8:30 am

- O atrodo,kad mėgaujuosi?-pasiteiravo merginos, ranka atsainiai persibraukdamas per plaukus, kad nekristų ant akių. Ir vistiek turbūt nekaip atrodė, nors tikėjosi,kad gal tos pagirių žymės jau išnyko ar spėjo apmažėti. Žvelgdamas, kaip Katherine metė kortas, susierzino. Pažvelgė į savųjų turinį. Nebuvo nei vienos stiprios kortos, su kuria galėtų apsiginti.
- Ką gi,šįvakar tau sėkmė šypsosi plačia didžiadante šypsena,- sumurmėjo entuziastingai. Per galvą nusiėmęs savo vienintelį viršutinį drabužį t.y. baltą maikutę, pasikabino ją ant kėdės atkaltės. Surinkęs kortas, vėl ėmė dalyti. Susimąstė,kad nereikės ilgai žaisti, jog abu pusplikiai liktų. Na, bent jau Benjamin'ui nereikės, nes namuose tai su penkiais sluoksniais rūbų jis tikrai nevaikščiojo. Viskas ką turėjo tai puskojinės, kelnės ir apatiniai. Pasiėmęs savo kortas į delną, atidžiai jas apžiūrėjo. Na, vis geriau negu nieko. Tiksliau, geriau negu praitą kartą gautos kortos. Nutaisęs ramų veidelį, laukė ką išmes Katherine. Juk ji laimėjo šitą partiją. Laisvąja ranka pasikasydamas šerius, kita ranka laikydamas kortas, žiūrėjo į merginą.

_________________
avatar
BENJAMIN LAROCHE
You only live once, but if you do it right, once is enough.

credit : endlessroutine
claim : Gaspard Ulliel
pranešimų skaičius : 283
join date : 2012-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by KATHERINE TANYA HENDRIKS on Tr. 11 07, 2012 4:50 pm

Gūžtelėjo petukais parodydama, kad jau nebesvarbu ir tiesiog akelėmis nužvelgė Benjamin. Iš tiesų ji nežinojo kodėl jį bučiavo, erzino ir apkskritai pasiūlė lošt iš nusirenginėjimo. Puse lūpų šyptelėjusi laukė kas bus toliau ir kaip į jos kortą atsikirs, bet sulaukusi tokių jo žodžių suplojo delniukais patenkinta ir nusijuokė. Atrodė kaip vaikas, gavęs saldainį. Nenuleisdama nuo jo akelių Katherine stebėjo kaip Benjamin nusivilko maikutę. Kiek atsilošusi ištiesė savo ilgas kojas sukryžiuodama ties čiurnomis.
- Tikriausiai, bet nejau nesidžiaugi. Kol kas lygiosios. - mirktelėjo jam akele ir numetė savo likusias kortas ant stalo. Gavusi naujas kiek įsitempė nežinodama kaip jai čia geriau išsisukus, bet nelabai kas į galvelę ir atėjo. Iš savo kortų ištraukė taip seniai pamėgtą pikų damą ir mestelėjo ant stalo, bet tai ir buvo jos pati stipriausia korta.

_________________
avatar
KATHERINE TANYA HENDRIKS

claim : Nina Dobrev
pranešimų skaičius : 308
join date : 2012-10-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by BENJAMIN LAROCHE on Kv. 11 08, 2012 2:24 pm

Kramtydamas apatinę lūpą, stebėjo kaip ji suplojo savo plonyčiais, ne itin dideliais, delniukais. Atrodė labai laiminga. Tokios laimingos jis nebuvo jos matęs nuo atvykimo į čia. Tačiau tai buvo tik akimirkos džiaugsmas,ir dabar jau ji vėl sėdėjo žiūrėdama savo gudromis akelėmis į jį. Taip pat ištiesęs ir sukryžiavęs kojas po stalu, šiek tiek atsipalaidavo ir išsidrėbė ant kėdės. Riešus su kortomis atrėmė į stalo galą, kad patogiau laikyti būtų.
- Lygiosios niekada manęs nedžiugino,- pareiškė,duodamas suprast, kad arba laimi arba pralaimi. Pas jį visada taip buvo. Arba viskas, arba nieko. Jeigu laimi,tai laimi, jei ne, tai ne. Pamatęs ant stalo pikų damą, nutaisė gudrų žvilgsnį, laisvosios rankos pirštais nevalingu judesiu braukdamas per smakrą. Galiausiai ištraukė pikų karalių ir metė ant stalo. Pati aukščiausia jo korta, ir jei Katherine turėjo tūzą, jam buvo šakės. Taigi giliai įkvėpė ir pakėlė akis, laukdamas, ką darys mergina.

_________________
avatar
BENJAMIN LAROCHE
You only live once, but if you do it right, once is enough.

credit : endlessroutine
claim : Gaspard Ulliel
pranešimų skaičius : 283
join date : 2012-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by KATHERINE TANYA HENDRIKS on Kv. 11 08, 2012 2:34 pm

Matyt jau jie visai apsiprato vienas su kitu ir tikriausiai toks buvo žaidimo tikslas, kad panaikintų tą įtampą ir abu taptų labiau savi. Juk vis vien reikės gyvent po vienu stogu ir Katios nuomone jau geriau jei jiedu nesivaržys ir nevaikščios kampais. Vis dar besišypsodama laukė jo ėjimo ir kiek pakreipė galvą į šoną.
- Tuomet nusiteikęs pralaimėt? - kilstelėjo antakiuką, bet jam atmušus jo kortą tik demonstratyviai atsilošė atgal ir vieną rankutę padėjo ant stalo. Mąstydama ką turėtų daryt dabar, barbeno juodais nagučiais į stalo paviršių ir galiausiai numetė širdžių dešimtakę. Giliai įkvėpusi atsiduso ir prikandusi lūpą pakėlė į Benjamin akis. Regis žaidimas jai ne taip jau gerai klostėsi, kaip, kad Katia norėtų, tad teliko jai tikėtis, kad aukštesnių kortų Benjamin neturi, nors vargu ar taip buvo.

_________________
avatar
KATHERINE TANYA HENDRIKS

claim : Nina Dobrev
pranešimų skaičius : 308
join date : 2012-10-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by BENJAMIN LAROCHE on Kv. 11 08, 2012 3:24 pm

Ir Benjamin'o akys dažniau nuklysdavo pro langą, negu į Katherine. Greičiausiai todėl,kad prieš tai nuolat ją stebėjo,dėl to kad nejučiom vis tikėjosi jog ji ką nors padarys ar iškrės. Žodžiu, ne itin saugiai jautėsi. Dabar kas tarsi tą nejaukumą ranka nuėmė, ir sėdėti kartu prie vieno stalo darėsi maloniau. Nesinorėjo bėgti kaip akis išdegus ar panašiai.
- Pff. Žiūrėk,kad pati neprakištum,- suprunkštė garsiai, nusijuokdamas. Kažkaip žaidimas kortomis nusistūmė į antrą planą. Dabar jam šiaip buvo malonu sėdėt va taip, nesvarbu, laimės ar pralaimės. Jau nuo žaidimo pradžios jis nelaikė šitos partnerės "rimtos" t.y. jis jokio žaidimo nelaikė rimtu, jeigu tame žaidime nėra statymų iš pinigų ar brangių daiktų, o gal ir iš automobilio kokio..
- Manau,kad užspraudei mane į kampą,- nusivylusiu tonu pareiškė, mesdamas ant stalo visas kortas, nes jokių aukštesnių neturėjo,tai kas jam beliko. Tik nuolankiai pasiduoti. Su sukta šypsenėle veide pažvelgė į Katherine, gal jau netyčia ji pamiršo, iš ko jie lošia? Na,jam tik į naudą tai būtų.

_________________
avatar
BENJAMIN LAROCHE
You only live once, but if you do it right, once is enough.

credit : endlessroutine
claim : Gaspard Ulliel
pranešimų skaičius : 283
join date : 2012-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by KATHERINE TANYA HENDRIKS on Kv. 11 08, 2012 4:53 pm

Katia laukė kol Benjamin atsikirs ir jau nuoširdžiai manė, kad pačiai reikės nusivilkt suknelę, bet regis sėkmė jai nusišypsojo ir tik gudriai patylėjo kol sulaukė jo ėjimo.
- Awww...visgi sekasi jau ne taip ir prastai, - sumurkė patenkinta ir kilstelėjo antakius, kai jis nepakėlė savo užpakalio nuo kėdės. - Pamiršai iš ko lošiam?
Kilstelėjusi antakius atsistojo nuo kėdės ir žengusi kelis žingsniukus atsidūrė priešais. Įsitaisiusi jam ant kelių Kat atsėgė kelnių sagas visą laiką gudriai besišypsodama. - Tikriausiai pagalvosi, kad esu kokia nors prievartautoja ar dar kas nors, bet žaidimas yra žaidimas.
Mirktelėjo jam akele užkišdama kelis pirštukus už kelnių kraštuko. Tikriausiai Benjamin vargu ar kada nors turėjo ar turės tokia patrakusią nuomininkę kaip, kad Katherine. Šįkart ji jau nebenaudojo savo galių, bet atitraukusi rankas nuo jo kelnių perbraukė per nuogus pečius ir vienu pirštuku užkabinusi jo smakrą iš lėto atsistojo.
- Nagi...- dar paragino vaikiną apdovanodama jį žavia šypsena.

_________________
avatar
KATHERINE TANYA HENDRIKS

claim : Nina Dobrev
pranešimų skaičius : 308
join date : 2012-10-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by BENJAMIN LAROCHE on Kv. 11 08, 2012 6:42 pm

- Nepamiršau,nebijok,-subambėjo nepatenkintas. Fuck, visgi atsiminė. Stebėdamas, kaip Katherine iniciatyviai ėmė krapštytis su jo kelnėmis, linksmai kilstelėjo antakius.
- Prievartautoja? Neduok dieve,kad taip pagalvočiau,- persigandusiu balsu tarė, viską dar labiau ironizuodamas,- Juk tu tik sėdi ant manęs ir bandai prievarta numauti kelnes,- pridūrė,lyg ji dėl to būtų kalta,o ne jis,kad neatsistoja.
Kad šita mergina daug velnių priėdus, turėjo dar vieną galimybę įsitikint. Ne kiekviena taip prieitų ir na, užtrauktuką atseginėtų. Tingiai atsistojęs, pakratė klubus, kad geriau kelnės nuslystų. Iškėlęs abi kojas iš jų, pasidėjo ant kėdės atkaltės, šalia maikės. Įsirėmė rankomis į šonus ir nusipūtė plauką nuo akies.
- Patenkinta?- burbtelėjo, likęs stovėti su vienomis trumpikėmis. Vėl atsisėdo ant kėdės, ne labai linksmai jautėsi pusplikis stovėdamas. Iš apačios dėbtelėjo į Katherine, kam ji privertė jį kelnes nusimaut.

_________________
avatar
BENJAMIN LAROCHE
You only live once, but if you do it right, once is enough.

credit : endlessroutine
claim : Gaspard Ulliel
pranešimų skaičius : 283
join date : 2012-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by KATHERINE TANYA HENDRIKS on Kv. 11 08, 2012 6:56 pm

Visa ši situacija atrodė jai tikrai komiška ir Katherine vargu ar prisimintu buvusi panašioje, bet į jo ironiją ir sarkazmą atsakė su šypsena ir dar padėjo kelnes numaut. Patenkinta viskuo linktelėjo.
- Žinoma, - caktelėjusi liežuviu vėl atsisėdo ant savo kėdės susikeldama koją ant kojos. Kaip kitaip jei ne žaizdama būtų sugalvojusi numaut jam kelnes neturėdama jokių kitų tikslų, kaip tik paerzint. - Baigsime žaidimą ar nori rizikuot ir likt be apatinių?
Kilstelėjo antakiuką kiek provokuojamai, o balsiuke oho kiek linksmumo atsispindėjo. Vienu pirštuku kiek stumtelėjo kortas arčiau Benjamin. Buvo tikra, kad suknelė vietoje liks, tai visai mielai būtų ir surizikavusi dar pažaist.

_________________
avatar
KATHERINE TANYA HENDRIKS

claim : Nina Dobrev
pranešimų skaičius : 308
join date : 2012-10-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by BENJAMIN LAROCHE on Št. 11 10, 2012 9:02 am

Sulaukęs tokio pasiūlymo, kaip pamišęs pradėjo purtyti galvą. Jau geriau nebeloš, negu savo apatinius praras.
- Geriau atsisakysiu ir baigiam šitą..hm,žaidimą,- susitvardęs ramiu tonu pratarė. Jau ir taip šiek tiek sudirgęs buvo,kad prakišo, ir kad beveik visus rūbus prarado. Daugiau rizikuoti nebesinorėjo. Nors kitą vertus, Benjamin'as pernelyg nesistengė laimėti. Nedarė tų kortų slėpimo triukų, nemanipuliavo ir t.t. Žodžiu, švariai ir gražiai žaidė. O taip žaidžiant tikimybė laimėti laabai sumažėja.
Matėsi, kad Katherine labai linksma buvo,o jam tai nelabai. Iš vienos pusės, jam buvo malonu kad sugebėjo pralinksminti merginą. Kitą vertus, nenorėjo per daug jos pralinksminti prarasdamas ir savo apatinius.

(soriuks kad po tiek laiko atrašiau..kūrybinė krizė.:DD)

_________________
avatar
BENJAMIN LAROCHE
You only live once, but if you do it right, once is enough.

credit : endlessroutine
claim : Gaspard Ulliel
pranešimų skaičius : 283
join date : 2012-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Virtuvė

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 24 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume