Rasės

Go down

Rasės

Rašyti by IRINA ROMANOVA on Pen. 08 24, 2012 5:48 pm

Satan

Velniai, piktosios dvasios, ar tiesiog pragaro valdovai. Pastarasis pavadinimas, greičiausiai, geriausiai apibūdina juos, mat šie karaliauja Helheimr pasaulyje, šiais laikais vadinamu Helgardu arba paprasčiausiai Helu. Viršenybe šie padarai prilygsta dievams, nes tam tikra prasme ir patys yra dievai, tačiau jų veiklos sritis kiek kitokia. Skausmas, klyksmai, mirtys ir t.t. Tiesa, senoji karta išmirė per Ragnaroką, nepalikusi grynakraujų palikuonių, tačiau po atgimimo pasaulyje liko velnių pėdsakas – žmonės, turintys jų kraujo.

Lord

Dievai. Vienas trumpas ir tikslus pavadinimas. Visa galintys, visa valdantys. Iki Ragnaroko jie buvo viršiausi iš visų, nors galybe jiems nė kiek nenusileido velniai, tačiau pastarieji nebuvo taip garbinami žmonių. Dievai karaliavo Ásgarðr, šiuometiniame pasaulyje vadinamame Asgardu. Midgardo gyventojų aukštinami jie išpuiko ir tapo nebe tokiais šventais, kokiais vaizdavosi esą. Po Ragnaroko pastarieji, kaip ir velniai, išnyko, tačiau taip pat paliko žemėje pėdsaką – žmones turinčius dievų kraujo.

Devilish

Žmonės, turintys velnių kraujo liniją ir dėl to automatiškai linkstantys į blogio pusę, nors atsiranda tokių, kurie kraujo šauksmui nepasiduoda ir priešinasi savo prigimčiai. Gyvena Miðgarðr, šiais laikais vadiname Midgarde. Ši vieta prieš Ragnaroką buvo vadinama žeme. Jų galios ir sugebėjimai paprastai būna susiję su kažkuo, kas žudo, naikina, pavergia, vilioja ar kelia skausmą. Kad ir kaip ten bebūtų, šių žmonių grupė nebūtinai yra vien blogiečiai, tačiau nori nenori atitinkamais momentais išlenda įgimtas žiaurumas.
Pastarieji paprastai gyvena skurdžiau, nei turintys dievų kraujo, nes kol Midgarde kūrėsi dieviškųjų kolonija, žmonės, turintys velnių kraujo, privengė skelbtis esantys kitokie.

Divine

Žmonės, turintys dievų kraujo liniją ir dėl to automatiškai linkstantys į gėrio pusę, nors atsiranda tokių, kurie visai noriai nuklysta ir į visai kitokius vandenis. Gyvena Miðgarðr, šiais laikais vadiname Midgarde. Ši vieta prieš Ragnaroką buvo vadinama žeme. Šių žmonių galios ir sugebėjimai paprastai būna susiję su gamta, gydymu, kūrimu, kažkokiomis psichinėmis galiomis ir panašiai. Kaip bebūtų keista – šios grupės žmonių yra daugiau, negu turinčių velnio kraują, nors, rodos, turėtų būti atvirkščiai. Taip pat pastarieji valdo didesnius turtus, mat ilgą laiką Midgarde viešpatavo tik jie, kol tuo tarpų velniškieji savotiškai slėpė savo egzistenciją.

Hunter

Medžiotojai – tai žmonės, pašventę gyvenimą medžioti laukinėms pabaisoms, besibastančioms Miðgarðr. Jie nėra kažkokia atskira rasė, kaip žmonės, turintys dievų ar velnių kraujo, nes medžiotojais gali būti ir tie ir tie, tačiau pastarieji skiriasi gyvenimo būdu nuo likusių Midgardo gyventojų. Nors ši „profesija“ laikoma labai garbinga, daug kas šių žmonių prisibijo, vengia ar netgi niekina, mat šie būna randuoti ar netgi netekę kokių nors galūnių. Negana to, medžiotojai dažnai būna gana uždari ir savito charakterio, tad ir tai prisideda prie jų, kaip visuomenės atstumtųjų, vaidmens.
avatar
IRINA ROMANOVA
How did you get here? Did someone leave your cage open?

credit : endlessroutine.
claim : marion cotillard.
pranešimų skaičius : 163
join date : 2012-08-18

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics
» Rasės

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume